Haberler
Okulumuzun Gurur Günü

Afyonkarahisar’da 4 yıl önce açılan Özel PARK Sağlık Koleji 2016-2017 eğitim-öğretim yılında ilk mezunlarını vermenin haklı gururunu yaşadı. 25 Mayıs ta düzenlenen diploma töreninde 2013-2014 eğitim öğretim yılında eğitime başlayan Özel PARK Sağlık Koleji 133 hemşire, 52 Acil Tıp Teknisyeni ve 18 Anestezi Teknisyeni öğrencisini mezun ederek, büyük gurur yaşadı.

Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen mezuniyet töreni öğrencilerin bayrak ve flama yürüyüşü ile başladı. Öğrencilerin yerlerini almasının ardından konuşma yapan PARKHAYAT Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis ARABACI, öğrencilerin salona girmesi ile birlikte heyecanlandığını ve duygulandığını söyleyerek, “Kısa sürede böyle bir tabloyu oluşturmak büyük bir mutluluk, ayrıca gurur kaynağıdır. Bu tabloyu oluşturmak için 4 yıl önce bir hayal kurmuştuk. Bu hayal bizi şimdi böyle güzel bir tablo ile karşı karşıya getirdi. Özel PARK Sağlık Kolejinin açılışından bu güne kadar emeği geçen ve destekleyen başta Bakanımız Prof. Dr. Veysel Eroğlu’na, Yönetim Kurulu üyelerim Dr. Selim BODUR, Dr. Mehmet ÖZKAL, Dr. Süleyman ŞAHİN’e, tüm çalışma arkadaşlarıma, PARKHAYAT hastanesi yönetici ve çalışanlarına ve siz velilere genç yaşlarda çocuklarınızı bize güvenip emanet ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca öğrencilerimiz meslek sahibi olarak okullarımızı bitiriyorlar. Onun için çok mutlular, velilerimiz daha genç yaşta çocuklarının daha iyi bir geleceğe yürüdüğünü görüyorlar” dedi.

Öğrenciler diplomalarını aldı

 

Özel PARKHAYAT Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Enis Arabacı’nın ardından Özel PARK  Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş ve Özel PARK Sağlık Koleji Okul Müdürü Zehra Akduman günün anlam ve önemine dair birer konuşma yaptılar. Ayrıca törende Özel PARK Sağlık Koleji Genel Koordinatörü Fesih Aktaş kendi yazdığı “Yürü Aslan Uşağum” isimli şiiri seslendirdi. Okunan şiir büyük beğeni topladı, davetliler ayakta alkışladılar. Konuşmaların ardından dereceyle mezun olan öğrencilere hediyeler verildi.