Haberler
PARK KOLEJİ, MEB BAKAN DANIŞMANININ SEMİNERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI

 

Son dönemlerde ülke genelinde farkındalık oluşturan çalışmalarına bir yenisini daha katan PARK KOLEJİ Genel Koordinatörü Fesih AKTAŞ, MEB DANIŞMANI Prof. Dr. Mustafa YAVUZ’ UN Afyonkarahisar ‘daki tüm lise, ortaokul müdür ve rehber öğretmenlerine gerçekleştirdiği seminerin organizasyonunu sağladı.

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya SELÇUK’ un Danışmanlarından Prof. Dr. Mustafa YAVUZ Park Koleji Konferans Salonunda “2023 Vizyon Belgesi Çerçevesinde Eğitim Liderliği” semineri verdi.

 “2023 Vizyon Belgesi Çerçevesinde Eğitim Liderliği” Seminerine Afyonkarahisar’daki tüm ortaokul, lise müdür ve rehber öğretmenlerinin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, Şube Müdürlerimiz Gürbüz BIDIK, A. Fevzi ÖZDEMİR de katıldılar.

Seminere Milli Eğitim Müdürlüğü dışında AFYONKOCATEPE Üniversitesinde Doktor Öğretim Üyeleri de katılım sağladılar. Seminere soru cevap şeklinde katılım sağlamalarının ayrı bir renk kattığı belirtildi.

Park Koleji Genel Koordinatörü Fesih AKTAŞ’ın açılış konuşmasıyla başlayan seminerde Prof. Dr. Mustafa YAVUZ 2023 Eğitim Vizyonunda yer alan konular ve okullarımızda yürütülecek çalışmalarda dikkat edilecek hususlara değindi. Katılımcılarla sohbet ederek eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili tavsiyelerde bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ ın Prof. Dr. Mustafa YAVUZ’a plaket sunumları ve toplu fotoğraf çekimleriyle seminer sona erdi.